O firmie Aldit

Obiekty szklane produkowane przez firmę Aldit charakteryzują się wyczuciem tradycji, a także skłonnością do nowych trendów, nowatorskich projektów i nowoczesnych technologii. Zawsze dążymy do perfekcyjnego przetwarzania i doskonałej jakości. Dzięki połączeniu wysokiej jakości wzornictwa i nowoczesnych technologii, nasze oświetlacze stają się ponadczasowymi elementami wnętrz na całym świecie.

Nasza historia

W swoim życiu zawodowym Václav Heřman poświęcił się zarządzaniu i ekonomii przedsiębiorstw tekstylnych i szklarskich. Wolny czas poświęcił sztuce werbalnej i współpracy z artystami. W rezultacie był bardzo aktywny jako kurator, zwłaszcza w dziedzinie malarstwa i grafiki. To doświadczenie pozwala mu zająć trzeźwe i obiektywne stanowisko w stosunku do poziomu estetycznego produkowanych i oferowanych opraw.

David Heřman, absolwent Politechniki, przeszedł wymagające szkolenie za granicą. Pracował w ośrodku badawczym CERN w Szwajcarii. Po powrocie pracował z ojcem w firmie szklarskiej, gdzie z powodzeniem poświęcił się programowaniu procesów produkcyjnych. Dzięki tej jego zawodowej i technologicznej inwencji postanowił wraz z ojcem założyć własną rodzinną firmę.

Nasze projekty

Pierwsza produkcja W 1997 roku zaczęli produkować części żyrandolowe najpierw do oświetlenia mieszkalnego, a później także do dużych opraw, wykonywanych na zamówienie. Wspólnie opracowali kilka unikalnych technologii i projektów w dziedzinie produkcji szkła, które są chronione patentem.

Po osiągnięciu celów w tym segmencie produkcji firma Aldit opracowała projekty własnej kolekcji oświetlenia mieszkaniowego, a następnie płynnie przeszła do produkcji dużych opraw oświetleniowych. Dzięki postawieniu na jakość, a także współpracy z najlepszymi projektantami, firmie udaje się z sukcesem realizować wymagające projekty na całym świecie.

Zobacz ofertę firmy Aldit